Rekonstrukce panelákových koupelen

Datum: 02.06.2009
obrázek
Přestože denně slyšíme ze všech stran o ekonomické krizi, je vidět, že lidé mají stále potřebu zdokonalovat svoje bydlení. U panelákových koupelen to platí dvojnásob a poptávka po řešení rekonstrukce bytového jádra se stále drží v popředí zájmu. MB Keramika jako přední dodavatel obkladů, dlažeb a vybavení koupelen Vám nabízí několik rad a trendů, které Vám mohou pomoci při úpravě Vašeho domova.

Obecně platí, že panelákové koupelny jsou spíše menší a proto větší část zákazníků volí menší formáty obkladů. Nabídka je v tomto směru velmi široká, můžete vybírat od rozměrů 20x20 cm, klasikou je 25x33 cm, trendem je formát 20x40 cm a mnoho dalších. Co se týče barev a designu, můžete volit z nabídky mnoha výrobců z Itálie, Španělska nebo tuzemska. Bývá zvykem používat spíše světlejší tóny obkladů, které opticky zvětší prostor, ale při vhodném osvětlení a skladbě se nemusíme bát ani tmavších tónů, dokonce ani letos velmi moderní černé barvy.

Méně typickým řešením je použití velkoformátových obkladů, nejčastější bývá rozměr 30x60 cm nebo 25x50 cm. Rozhodně ale není důvod se tohoto řešení obávat. Nabídka velkoformátových obkladů v prodejnách MB Keramiky je stejně pestrá jako u menších formátů, je ale vhodné se poradit s odborným prodejcem a nechat si zhotovit vizualizaci Vaší budoucí koupelny, abyste se přesvědčili, že i paneláková koupelna při použití větších formátů může vypadat opravdu luxusně.

Samostatnou kapitolu tvoří potom vybavení koupelny sanitou a dalšími zařizovacími předměty. V dnešní době mnoho výrobců nabízí řešení šitá na míru přímo těmto panelákovým jádrům, kdy při použití předstěnových instalací a efektivním využití prostoru dokážeme do relativně menší koupelny dostat vše potřebné pro Váš maximální komfort.

Pokud se na rekonstrukci Vaší koupelny chystáte právě teď, navštivte některou z našich 16 prodejen, kde můžete využít i mnoha slev a akčních nabídek. Jestli ale nemáte čas na návštěvu, můžete vyzkoušet naši on-line poradnu nebo si na webu www.mbkeramika.cz objednat katalog pro sezonu 2009.

Text: (pr), foto: MB KERAMIKA

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne