Novinky a trendy

obrázek

17.3.2023Barvou roku 2023 je odstín inspirovaný přírodou

Obilný klas je název odstínu, který byl vybrán jako Dulux Barva roku 2023. Inspirace pro příběh barvy, která vystihuje nálady a trendy ve společnosti, se zrodila stejně jako v uplynulých dvaceti letech na setkání, které značka Dulux každoročně pořádá ve svém Mezinárodním estetickém centru.

[celý článek]
obrázek

10.3.2023Když se snoubí Retro s retrem

Nostalgické kulaté vypínače a pozapomenuté páčkové ovládání? O působivé propojení retra s retrem se postarala kolekce domovních vypínačů Retro, která může kromě otočné kličky rozsvěcet světla také dříve oblíbenou páčkou!

[celý článek]
obrázek

8.3.2023Poskládejte si svůj koupelnový Tetris!

Odolný vysokotlaký laminát s umyvadlem stojícím na desce, ale umyvadlová deska to není, můj pane… Co je to? No přece koupelnová skříňka Module kombinující praktický úložný prostor umyvadlových skříněk s odolností a moderním designem desek pod umyvadlo!

[celý článek]
obrázek

6.3.2023Nanolaminát Fenix rozpíná křídla!

Šedý Londýn, bromová šedá, zelená, ale také tmavě červená, antracitově šedá či arabská modrá, to jsou nové odstíny unikátního nanolaminátu, které mají potenciál okouzlit každý interiér.

[celý článek]
obrázek

3.3.20233v1 tak trochu jinak: novinkový trojvypínač

Káva, mléko, cukr? Kdepak… Tohle 3v1 nezahřeje, ale zato uspoří místo na stěně! Řeč je o trojitém vypínači Elegant – novince výrobce Obzor Zlín, která umožňuje ovládat tři světla z jednoho vypínače. Ne jedno, ani dvě, ale rovnou tři světla zároveň zvládne ovládat jediný vypínač.

[celý článek]
obrázek

22.2.2023Malometrážní bydlení jako trend

Trendů v oblasti bydlení je velká řada. Dělí se na oblast barev, povrchů a dekorů, na technologický vývoj materiálů a jejich původ, ale i na celkový koncept bydlení, kam patří například oblíbené propojení kuchyně s obývacím prostorem nebo řešení koupelen ve stylu wellness. Do této kategorie lze zařadit i stále více skloňované malometrážní bydlení, které má mnoho podob.

[celý článek]
obrázek

23.1.2023Exkluzivní osvětlení zásuvek AvanTech YOU

Dopřejte vašemu nábytku se zásuvkami AvanTech YOU osobitý světelný podpis. Jakmile otevřete zásuvku, rozsvítí se profily s vestavěnými LED diodami.

[celý článek]
obrázek

9.1.2023Dost bylo bílé! Ke dřevu nastupuje denim!

Přestala vás bílo-dřevěná klasika v kuchyni bavit? Oživte ji odstínem připomínajícím tmavý denim, který je v matném provedení opravdu nepřehlédnutelný a bílou snadno nahradí!

[celý článek]
obrázek

30.12.2022Obrovský prostor pro netušená kuchařská dobrodružství

Společnost MORA uvádí na trh novou generaci sporáků se všemi typy varných desek a elektrickými či plynovými troubami s extra velkým objemem až 74 litrů. Přicházejí v oblíbených šířkách 50 i 60 cm, a přestože si vystačí s minimem místa, představují kompletní moderní varné centrum s nadstandardně velkým prostorem a zcela mimořádnou výbavou a funkcemi, které otevřou dveře k nečekaným kulinárním cestám i moderním, zdravým úpravám pokrmů. Navíc patří všechny do úsporné třídy A.

[celý článek]
obrázek

13.12.2022Šestice vyvolených

Šedý Londýn, bromová šedá, zelená, ale také tmavě červená, antracitově šedá či arabská modrá… to jsou nové exkluzivní odstíny unikátního nanolaminátu, které mají potenciál okouzlit každý interiér.

[celý článek]
obrázek

7.12.2022V Holešovicích vzniká projekt Astrid Garden

Na místě továrny kosmetické značky Astrid v Praze Holešovicích vzniká projekt Astrid Garden. V rámci polyfunkčního komplexu v první etapě vyroste v části pozemku při ulici Dělnická administrativní budova s komerčními prostory v parteru - Astrid Offices.

[celý článek]
obrázek

7.11.2022Prémiová péče o dřevo v interiéru

Novinka Xyladecor Tvrdý voskový olej s extra voskem pro vodoodpudivý efekt je skvělým pomocníkem v péči o dřevo v interiéru ve třech vybraných odstínech.

[celý článek]
obrázek

14.10.2022Superhrdina mezi materiály

Je superodolný, ale hlavně supermatný! Řeč je o novém přírůstku do rodiny akrylátových dvířek, který nese přízvisko Supermat.

[celý článek]
obrázek

3.10.2022Jako doma u Alfonse Muchy

Jedinečné frézované kazety v secesním stylu a působivý bílý lak… To jsou poznávací znamení dveří Vekra Interier Quadrio, které svým elegantním vzhledem hravě vykouzlí romantickou atmosféru časů dávno minulých.

[celý článek]
obrázek

30.9.2022Kuchyně na přírodno

Ryzí krása přírodního dřeva a matný povrch, na kterém nezůstanou vidět otisky prstů. To jsou hlavní poznávací znamení masivních nábytkových dvířek T.wood, která do kuchyně vnesou závan lesního porostu.

[celý článek]
obrázek

26.9.2022Jako dotek písečné pláže

Rozlehlé moře pokračující za horizont a písečná pláž omývaná jeho divokými vlnami… do tohoto obrazu se v myšlenkách přenesete pokaždé, když sáhnete na povrch fóliovaných nábytkových dvířek s dekorem Ultra.

[celý článek]
obrázek

19.9.2022Minimalistické maximum

Maximální funkčnost v dokonale minimalistickém celku… To je novinková klika MINIMAL 2.0, která přináší zcela zásadní inovaci – do její horní plochy je s hodinářskou přesností integrovaný drobný posuvný mechanismus sloužící jako WC / koupelnový zámek.

[celý článek]
obrázek

14.9.2022V síti iluze

Jednoduchou, ale přesto vizuálně podmanivou konstrukci vystavují na obdiv dveře IDEANET, které dokážou své pozorovatele v mžiku lapit do sítě fascinující iluze.

[celý článek]
obrázek

29.8.2022Přidat, prosím!

Někdy totiž pouhá skříňka pod umyvadlo nestačí. A v takovém případě přichází na řadu ty doplňkové, které lze hravě přizpůsobit stylu i velikosti koupelny, a to díky široké nabídce dekorů, nízkému či vysokému provedení, anebo variantě se zásuvkami či dvířky.

[celý článek]
obrázek

15.8.2022Alex Rivière a Westwing Collection

V současnosti má na Westwing.cz premiéru první kolekce Westwing vytvořená ve spolupráci s internetovou tvůrkyní Alex Rivièrou. Limitovaná kolekce Alex Rivière x Westwing obsahuje 26 novinek v kategoriích nábytek, osvětlení, textil a doplňky.

[celý článek]

1-20/468 stránka: 1 ... [ ]

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne