Základní informace

Logo

Časopis o bydlení nejen pro čtyři miliony obyvatel panelových bytů

Exkluzivní barevný dvouměsíčník PANEL PLUS oslovuje širokou čtenářskou veřejnost. Cílovou skupinou časopisu jsou čtyři miliony obyvatel bytů v panelácích, zejména střední a vyšší příjmové skupiny. Ti jsou s tímto typem bydlení spokojeni a v rámci rekonstrukcí jej chtějí zařídit ve vyšším standardu v souladu se současnými trendy. Upřednostňují kvalitní materiály a moderní design, u kterého očekávají nadčasovost.

Časopis PANEL PLUS se věnuje rekonstrukcím bytových jader, kuchyní a možnostem dispozičních změn v jednotlivých typech panelových bytů. Sleduje aktuální trendy ve vybavení bytů a nabízí tipy, jak vkusně zařídit interiér. Bytová družstva a Společenství vlastníků bytových jednotek získávají cenné rady a informace o financování revitalizací a výběru kvalitních dodavatelů. Nechybí ani pravidelné rubriky Životní styl, Flora, Galerie a Letem světem.

Vychází od roku 2003
Rozsah: 80 - 112 stran
Periodicita: dvouměsíčník + 2 speciály
Náklad: 40 000 výtisků
Cena výtisku: 55,- Kč
Cena ročního předplatého: 330,- Kč za 8 čísel 
Cena inzerce: 75 000,- Kč za 1 tiskovou stranu

Distribuce:

Distribuce je zajištěna distribuční firmou PNS, a.s. a Mediaprint & Kapa Pressegrosso, spol. s r.o. na území celé České republiky v jednotlivých novinových stáncích, obchodních řetězcích a hobby marketech. Na Slovensku zajišťuje distribuci PressMedia s.r.o.

Časopis je k dispozici návštěvníkům všech největších stavebních a interiérových veletrhů v ČR, výtisky rozvážíme do interiérových, kuchyňských a koupelnových studií v Praze, obchodního domu IKEA a sítě autobusů Student Agency.

Vydavatel

PANEL PLUS PRESS, s.r.o, Jenštejnská 1778/6, 120 00 Praha 2
IČO: 27170713, DIČ: CZ 27170713

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne